TPK 1 - KOLMONEN

 
 
Meille voi soittaa:
Timo Jalo, vastuuvalmentaja, 040-5171271
Jarmo Sundin, joukkueenjohtaja/valmentaja, 0400-560555
                                                                                                                                          
Facebook
Edustuksen omat sivut 
Kolmonen sarjataulukko 2018


ma 16.4. klo 20.30-22 Kupittaa 5
ke 18.4. klo 20.30-22 Kupittaa 5
to 19.4. klo 19.30-21 Kupittaa 5

ti 24.4. klo 20:30 - 22 Kupittaa 2
to 26.4. klo 19:30 - 21 Kupittaa 5

ti 1.5. klo 19:30 - 21 Kupittaa 2
to 3.5. klo 19:30 - 21 Kupittaa 5
                              

SARJAOTTELUT                  

la 7.4. 17:00 Karvetti KHT, Naantali, TPK - FC Åland 0 - 2 (0-1)

to 12.4. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - FC Boda 3-1 (2-0)

su 22.4. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - Peimari UTD

ke 25.4. 18:15 Yläkenttä KHT TPK - SC Wolves

su 6.5. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - PIF

ke 9.5.19:00 Somero             SoVo - TPK

su 20.5 19:15 Yläkenttä KHT TPK - Wilpas

la 26.5. 15:00 Toejoki nurmi TOVE - TPK

to 31.5.19:15 Yläkenttä KHT TPK - P-Iirot

ke 6.6. 18:15 Yläkenttä KHT FC Inter 2 - TPK

to 14.6.19:15 Yläkenttä KHT TPK - TuWe

15.-17.6.Soccer Cup                                                                                        

ke 20.6. 18:15 Yläkenttä KHT TPK - ÅIFK

pe 29.6. 18:30 Taponketo       Masku - TPK

                                                          TAUKO                                                                                                                                 

la 21.7. 16:00  Wiklöf Holding Arena FC Åland - TPK

ke 25.7. 19:00 Björkboda        FC Boda - TPK

su 5.8. 15:00 Sauvo KHT        Peimari UTD - TPK

ke 8.8.18:30 Pajbacka nurmi SC Wolves - TPK

pe 17.8. 18:30 Pajbacka nurmi PIF - TPK

to 23.8. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - SoVo

la 1.9. 15:00 Salo nurmi        Wilpas - TPK

su 9.9. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - TOVE

pe 14.9. 19:00 Äijänsuon stadion P-Iirot - TPK

to 20.9. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - FC Inter 2

la 29.9. 13:00 Raunistula KHT TuWe - TPK

pe 5.10. 19:15 Yläkenttä KHT ÅIFK - TPK

to 11.10. 19:15 Yläkenttä KHT TPK - Masku


REGIONS CUP

Su 11.3.Paimio Soikka 14:00, SC Wolves - TPK, 0-2 (0-1)

Ti 17.4. Pansio KHT klo 19:15, TPS/2 - TPK, 1-2 (1-2)

URHEILUTUKKU CUP

Ti 15.5. Pansio KHT klo 18:15 (kok 17:00) TPK - VG-62/2 (V div)


HARJOITUSOTTELUT
 
To 8.2. Karvetti Masku - TPK, 1 - 0 (0-0)
Pe 16.2. Kup 5 TuWe - TPK, 4 - 6 (2-2)
Pe 23.2. PaiHa - TPK, Peruttu
La 3.3. TPK - Pallo-Iirot, Peruttu
Su 18.3. KaaPo - TPK, 1 - 0 (0-0)
Ke 28.3. SalPa - TPK. 3-2 (keskeytetty 45.min)